Kirpik//

İpek kirpik uygulaması; gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir.İpekten hazırlanmış olan bu takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılır.Kişinin göz yapısına göre ve bazende kişinin isteğine bağlı ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir.Uygulama kirpiğin ucuna ekildiğinden kirpik dipleri hava alır. Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafiftir.

Uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz. Ayrıca özel medikal yapıştırıcısı kullanıldığından hipo-allerjiktir, göze hiçbir yan etkisibulunmaz ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulanmaktadır.İpek kirpik uygulamasından önce, kirpik diplerinde kullanılacak olan yapıştırıcı, yağlı ciltten arınmış olmalıdır.Uygulama boyunca gözler kapalı kalır. Yüksek ısı ve yoğun neme maruz kalmaması için ipek kirpik uygulaması sonrasında 48 saat boyunca solaryum, sauna ve buhar banyosundan kaçınılmalıdır.

 • İŞLEM SÜRESİ:1.5 ile 2 saat aralığındadır
  KULLANIM SÜRESİ:4-5 hafta aralığında değişmektedir
  BAKIM PERİYODU:21 GÜN

VOLUM KİRPİK

Volum kirpik istenilen yoğunluğa kıvrım ve uzunluğa göre uygulanabilen bir işlem olmasının yanı sıra, farklı uygulama teknikleri ile göz şekilliniz ve bakışlarınızda iddialı yada naturel değişiklikler yapabilen bir uygulamadır.
doğal kirpik yapınız ve göz şekliniz esas alınarak yoğunluk-volume 2D den -6D ‘ye farklı volumlerde uygulabilmektedir .

 • İŞLEM SÜRESİ : 2 sa .
  kullanım süresi:
  tek kullanım: 4-5 hafta
  periyodik bakım ile : 3-4 ay
  bakım periyodu: 21 gün

KLASİK VOLUM İPEK KİRPİK

İpek kirpik her bir doğal kirpiğe tek bir yapay kirpik eklenmesiyle yapılan uygulamadır.
ipek kirpik malzemelerinde kalınlık , uzunluk, renk kıvrım gibi seçeneklerin bulunmasının yani sıra göz şekli ve istenilen etkiye göre uygulama yapılması mümkündür. ağir isteğiniz naturel bir görüntü ise ipek kirpik uygulaması sizi mutlu edecektir.

 • İŞLEM SÜRESİ : 2 sa
  kullanım süresi:
  tek kullanım: 4-5 hafta
  periyodik bakım ile : 3-4 ay
  bakım periyodu : 21 gün

 

Kendi kirpiklerinize kıvrım kazandırma, dolgunlaştırma ve adından da anlaşılabileceği gibi kirpikleri kaldırma misyonu taşır. Aslında kirpikler için bir bakım işlemi olarak da niteleyebileceğimiz kirpik lifting, içeriğindeki vitamin, keratin ve pigment takviyeleri ile kirpiklerin uzun, güçlü ve daha kıvrık hale gelmesini sağlar.2 kata kadar daha uzun ve etkileyici kirpikleri garantileyen kirpik lifting uygulaması yaptırdığınız takdirde işlemin etkilerini 2-3 ay süreyle yaşayabilirsiniz. Besleyici bir maske olan kirpik lifting, kirpiklerinizin doğal görünümünü koruyup hep istediğiniz göz alıcı bakışlara sahip olmanıza yardımcı olur. Dolayısıyla bu işlemi yaptırdığınızda siz upuzun ve dolgun kirpiklerinizle göz kamaştırırken kirpiklerinizin de daha sağlıklı bir hale geldiğinden emin olabilirsiniz.

Kirpik liftng nasıl uygulanır?

Öncelikle kirpiklerin tamamen temizlenmesi sağlanır. Ardından kirpik diplerine silikon bir ped yerleştirilir ve kirpikler taranarak pede yapıştırılır. Daha sonra her bir kirpik teline birkaç adımda keratin, pigment ve vitaminlerin olduğu özel solüsyonlar uygulanır. Bu noktada her bir kirpiğe eşit miktarda solüsyon sürülmesi önemlidir. Bu solüsyonlar sayesinde kirpiklerinizin ihtiyaç duyduğu besin takviyesi verilip rimel görüntüsüne kavuşması sağlanır.

İşlem süresi 45-60 dakika süren işlemlerin sonucunda arzuladığınız kıvrık ve kalkık kirpik görüntüsünü yakaladığınızı görebilirsiniz.

Kirpiklerinize hiç bir zarar vermez.

KAŞ ALIMI:Kaş bakımı ile ilgili en önemli adım, kaş alma yöntemidir. Kaşları pek çok farklı yöntemle alabilirsiniz.

İP İLE KAŞ ALIMI:Kaşları şekillendirmek için kullanılan en eski yöntemlerden biridir.Sinir bozucu kısalıktaki tüyleri bile kolayca temizleyebilmesi ve bunu oldukça kısa zamanda yapması en büyük özelliği.
Diğer yandan tüylerde kalınlaşmaya sebep olmaması da bir diğer artı özelliği.Eksileri: Tüm tüyler alınana kadar sürecin devam etmesi,
Ayrıca hassas bir cildiniz varsa kızarması, tahriş olması ve batık gibi sorunların ortaya çıkma ihtimali Olabilir.

AĞDA İLE KAŞ ALIMI:Sıcak ağda, alınacak tüylerin olduğu bölgeye sürülür ve şerit şeklinde kesilen ağda bandı üstüne iyice yapıştırılır. Şerit tek bir hareketle ve hızlıca çekildiğinde bölgedeki tüm tüyler de alınmış olur.

Artıları: Batık ve kıl dönmesi gibi sorunları azaltması, oluşmamasını sağlaması daha çok tercih edilme sebebidir. Tek seferde yapıldığından acısı daha azdır.

Eksileri: Hassas cildi olanlar için tahriş edici olabilir. Ayrıca işlem sonrası bakımı da önemlidir.Cildi yatıştıran krem veya serum sürülmeli, bir kaç saat sıcak su ile yıkanmamalı, kozmetik ürünler kullanılmamalıdır.

CIMBIZ İLE KAŞ ALIMI:Metal cımbız yardımıyla tüyler tek tek köklerinden çekilir.

Artıları:Kendinizde kolayca yapabileceğiniz için en ucuz ve kolay yöntemdir. Kaşınıza istediğiniz şekli vermek için her bir kıl üstünde tek tek çalışabilirsiniz.

Eksileri: Aslında artıları bir anda eksiye dönebilen bir yöntem. Yanlış tek bir kılı bile cımbız ile aldığınız an kaşınızın şeklini bozmuş olursunuz.

 • İŞLEM SÜRESİ:15,20 DK
  KULLANIM SÜRESİ:Ortalama 2 Hafta.
Open chat
Powered by