Lazer Epilasyon (Buz Lazer)//

Buz Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. 810 nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır. Buz Lazer teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarla uygulama yaptırabilirsiniz.

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Buz Lazer epilasyon kullandığı kademeli ısıtma metodu ile kıl köklerini etkili bir şekilde tahrip ederken çevredeki cildin zarar görmesini önler, ciltte yanık oluşma riskini ortadan kaldırır. Tedavi başlığının uygulama alanında ütü yapar gibi sürekli hareket ettirilmesi tekniği ile kıl kökü kademeli olarak ısıtılır.
Kademeli ısıtma yöntemi daha yüksek enerji seviyesi kullanılmasına olanak tanıdığından özellikle ince ve açık renkli kıllarda istenen etki sağlanır. Adeta masaj hissi veren son derece konforlu bir epilasyon sunar. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde oluşabilecek zebra çizgileri gibi istenmeyen sonuçları önler. Uygulama esnasında cildi buz gibi soğutan kontak soğutma sistemi de neredeyse tamamen ağrısız bir epilasyona olanak tanınır.

Buz Lazer kimlere uygulanmaz?

Platin olan bölgeye
Hamilelere
Kanser hastalarına
Bronzluk durumda uygulama yapılmaz.

  • Tüm vücut olarak her bölgeye uygulama yapılabilir.
    İşlem süresi bölgeye göre farklılık gösterir.
    Toplamda 8 seanslık paketlerden oluşur.
    Ayda 1 uygulanır seans aralığı seans ilerledikçe değişebilir.
Open chat
Powered by