Hakkımızda

15 yıllık tecrübe…

Beauty By Cansu Yılmaz Güzellik Salonu olarak, çocukluktan gelen heyecanımızı kadınlara özgü estetik kaygıları gidermek amacıyla kullanıyoruz. Tabiatın her bir parçasında hissedilen kusursuzluğa, kadınların en üstün hizmetlerle ulaşabilmesini amaçlıyoruz.

Yıllardır güzellik alanında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalardan elde ettiğimiz deneyim, alanında uzman ekibimiz, yenilikleri ve teknolojik imkanları takip etme konusunda derinlikli olarak hissettiğimiz yüksek arzu ve şeffaflık esaslı yaklaşımlarımızla, estetik kaygılarınızı gidermeniz adına son derece geniş yelpazeli hizmet seçenekleri sunuyoruz.

Tamamen kişiye ve taleplerinize özel olarak belirlediğimiz hizmet standartlarımızla;

  • Cilt Bakımı
  • Bölgesel İncelme
  • Kalıcı Makyaj ve Microblading
  • Tırnak Bakımı
  • Çatlak Tedavisi
  • Ameliyatsız Yüz Germe

Beauty by Cansu Yılmaz Güzellik Merkezi olarak önceliğimiz her zaman danışan memnuniyetini ön planda tutmaktır. Bu çerçevede oluşturduğumuz hizmet politikamızla binlerce mutlu danışana sahibiz.

İşlemlerinde hemen her kadın için vazgeçilmez kişisel bakım uygulamalarını kaliteli hizmet politikası üzerinden sunuyoruz. Yüzyıllardan beri kadınlar, güzel görünebilmek adına çeşitli uygulamalardan faydalanıyor.  Bizler bu durumun farkında olarak kadınlarımıza en özel hizmetleri, hijyenik ve oldukça konforlu güzellik merkezimiz aracılığı ile sunuyoruz.

Daha iyisi için değil, en iyisi için sizlerin yanındayız. Amacımıza ulaşabilmek ve sizlerin estetik uygulamalardan en iyi şekilde yararlanabilmeniz adına, hizmet anlayışımızı sürekli yeniliyor ve teknolojiden güç alarak uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Durağanlık kesinlikle bize göre değil. Her zaman en iyisi olabilmek ve yöntemlerimizi daha geniş kitlelere duyurabilmek adına, sistemli bir şekilde ve sizlere kendimizi en iyi şekilde anlatmaya çalışmaktayız.

Sizlerin de bildiği üzere güzellik uygulamalarının her biri, oldukça steril bir ortamda ve alanında uzman kişiler tarafından yapılmalı. Beauty By Cansu Yılmaz Güzellik Salonu olarak, her bir  uygulamanın hijyenik bir ortamda ve planlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışmakta ve size her zaman en iyi hizmeti sunmaktayız. Uygulamaların her birini, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uyguluyoruz. Ayrıca güzel bir görünüme sağlıklı ve doğal yollardan ulaşabilmeniz için sizlere destek olmanın gururunu yaşamaktayız.

Önceden planlanan şekilde hareket ederek süreç içerisinde sorun yaşamanızı engelliyor ve uygulamalar sonrasında arzuladığınız görünüme ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Biz bu süreci kontrol altında tutuyoruz. Sizler, bizim için çok değerlisiniz.

Menü