Bölgesel İncelme//

Bölgesel olarak depolanmış yağların 1. seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesini ve selülitlerin ciddi derecede azaltılmasını sağlar. İlk seanstan itibaren vücuda göre 3-5 cm garantili incelme sağlar.

Nasıl uygulanır?

Deri üzerine jel sürülür ve ses dalgalarının Derinin yaklaşık 3-4 cm altına indirilmesi sağlanır böylece ultasonik ses dalgalarıyla orada bulunan yağ Çeperinin parçalanması sağlanır. Parçalanan yağların idrar ve dışkı yoluyla vücuttan atılımı sağlanır.

Hangi bölgelere uygulanır ?

Cihaz üzerindeki dokunmatik ekrandan “boyun, göğüs, sırt, bel, basen, kol, bacaklar” seçilerek bunlara ait program uygulanır.
Seans esnasında acı hissedilir mi?

Uygulama esnasında ve sonrasında herhangi bir olumsuz etki hissedilemez.

Zararı varmıdır?

Yüksek frekanslı ses dalgaları ev tipi müzik setinden daha zararlı değildir! Ultrasonik probe’u bir haporlör gibi görürsek, gücü müzik setimizden çok düşük, frekansı ise duyma sınırımızın %80 kadar ötesidir.

Seansa girmeden ve seans sonrası nelere dikkat edilmeli?

Seans öncesi aç olmak süratli netice almayı kolaylaştırır. Sonrasında ise az yağlı besinleri tüketmek “kırılmış” yağ hücrelerinin atımını hızlandırır. Yine, seans öncesi ve sonrası bol su içmek, bu sürece olumlu katkı sağlar.

Sonuç kalıcımıdır?

Lokal yağ (adiposit) hücrelerimiz ergenlikte mevcut miktarına ulaşarak sonraki yaşamımızda sayıca değişmez. Hacimce ise 4000 katına kadar çıkarak dev yumrular oluşturabilirler. Adiposit in barındırdığı yağ, uygulanan iç basınçla hücre çeperini kırar ve “ölmüş” yağ hücreleri venöz dolaşımla üriner sisteme nakledilir, idrarla atılır. Geri dönüş tıbben mümkün değildir.

Kilo da verecek miyim?

Atılan yağ erozyonu sonucu kilo verilmesi mutlak ise de Slimbomb seansı uygulanan yerin incelmesini garanti eder.

Kimler seansa giremez?

Hamileler, Lohusalar, kardiyovasküler sorunlular, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıklarında, diyabet, epilepsi, cerrahi nekahet dönemleri ile regl halleri dışında ve 16 yaşını aşmış herkes Slimbomb işleminden faydalanabilir

 • İşlem süresi 30 dakikadir
  8 seanslık paket şeklinde uygulama yapılır
  5 günde 1 uygulama yapılır

Lenf drenaj, bölgesel incelme,selülit ve sıkılaşma programlarında sonucun etkisini artırmak için kullanılan bir yöntemdir.Lenf drenajda amaç,parçalanan yağların lenf sistemine aktarılarak vücuttan kolay atılmasını sağlamaktır.aynı zamanda vücuttaki ödem ve toksinin atılmasını sağlar.
Lenf drenaj bütün bölgesel incelme programlarının arkasından uygulanabilir.

Nasıl uygulanır?

Lenf tedavisi sırasında kişiye bir kıyafet giydirilir ve tedavi süresince kişi bu kıyafetin içinde dinlenerek süreyi doldurur.Kıyafetin içindeki kablolarla vücuda titreşim ve akım verilir.Bu sayede lenf akışı uyarılır ve lenf damarlarına baskı yapan yağ dokuları vücuttan dışarı itilir.Böylece lenf akışının hızlanması ile yağ yakımı,sıkılaşma, kolajen artımı ve sonuç olarak ta bölgesel incelme sağlanmış olur.

Kimlere uygulanmaz ?

Lenf drenaj kan dolaşımı bozukluğu olan kişilere
ve kalp pili olan kişilere uygulanmaz.

 • İşlem süresi 30 dakikadır
  10 seans Paket halinde uygulama yapılmaktadır.
  Haftada 3 kez yapılır

Kas ve sinir sistemini uyarır, kan dolaşımını güçlendirir. Yağların yumuşamasını sağlar, selülitli dokuyu iyileştirir, kasları rahatlatır ve yumuşak dokuyu toparlar.Yıllardan beri selülit tedavisinde kullanılan en etkili yöntemdir.

Nasıl uygulanır?

Hızlı titreşimlerle ve iterek sıkıştırma yöntemiyle fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar. Tüm vücuda uygulanabilir.

Kimlere yapılmaz?

Kalp pili olanlar
Hamileler
Yoğun varisi olanlar
Regl döneminde olan bayanlar dışında herkese uygulama yapılabilir.

 • İşlem süresi 20 ila 30 dakika arası değişir.
  Haftada 3 kez yapılabilir
  10-12 seans paket gelinde uygulama yapılmaktadır

Vücutta aktif olarak çalışan kasların yanında, çalışamayan kaslarımız da bulunuyor. Pasif jimnastik çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlıyor.

Nasıl uygulanır?

Problemli bölgeye pedler yardımıyla bağlanarak düşük voltajlı elektrik verilir ve kasların çalışması sağlanır. Bu sadeye fiziksel güç harcanmış gibi vücuda enerji harcatır. Farklı seviye seçenekleri ile kişiye göre en uygun ayarda uygulama yapılmaktadır.Hiç bir yan etkisi yoktur hatta günümüzde fizik tedavi yöntemi olarakta kullanılır.

Kimlere yapılmaz?

Kalp pili olanlar
Hamileler
Regl döneminde olan bayanlar dışında herkese uygulama yapılabilir.

 • İşlem süresi 20 ila 30 dakika arası değişir.
  Haftada 3 kez yapılabilir.
  10 seans paket halinde uygulama yapılmaktadır.
Open chat
Powered by