Cansu Yılmaz’ın Özel Kokteyli Kaş Vitamini ile Kaşlarınızı Geri Kazanın!

Kaş vitamini yapılan analiz sonrasında ihtiyaca yönelik olarak 1 ile 6 seans arasında uygulanmaktadır.

Seans aralıkları haftada 1’dir. Kaş yapısının durumuna göre hazırlanan özel kokteyl, kıl köklerine iletilerek kaşların canlanması sağlanır.

Belirlenmiş olan seans sayısı tamamlandıktan sonra yüzün altın oranına göre kaş tasarlanır ve kaşlar alınarak şekil verilir.

30 yaş sonrası vücudumuz birçok vitamin ve mineral üretimi durdurmaktadır. Yanlış alım sonrası kaşlar küsebilir. Çeşitli nedenlerden dolayı kıl köklerinde incelme meydana gelmektedir.

Ve işte tam burada Cansu Yılmaz’ın sizler için hazırlamış olduğu özel kokteyli devreye giriyor.

kaş vitamini

Kaş Vitamini Nedir?

Kaş vitamini, kaş kıllarının diplerine ulaşan ve kaşları besleyerek çok daha gür çıkmasını sağlayan bir uygulamadır. Özel olarak hazırlanan vitamin içeriği, kaşların parlaklık kazanması ve hacim elde etmesini sağladığı için sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır.

Kaşlar, temel olarak stres faktörü nedeniyle dökülmelere maruz kalabilir. Stresin yanı sıra çevre kirliliği, hava şartları, dengesiz beslenme gibi faktörler de kaşların güçsüz kalmasına neden olabilir. Bu ve bunun gibi durumlar nedeniyle hacmini kaybeden kaşlar, özellikle kadınların psikolojik anlamda kendilerini kötü hissetmesine neden olabilir. Kaş vitamini uygulaması, kaşların çok daha canlı görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Peki uygulama nedir, nasıl yapılır?

Kaş Vitamini Nedir, Nasıl Yapılır?

Kaş vitamini, kaş diplerinde uygulanan bir serum uygulamasıdır. Dökülen ve hacmini kaybeden kaşlarda uygulanan serum uygulaması, kaş diplerinin vitaminlerle beslenmesini sağlar. Bu sayede kaş yapısı çok daha sağlıklı bir form elde ederek dökülen yerlerde yeni kıllar çıkar. Uygulama farklı işlem basamaklarından meydana gelmekte olup genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen adımlar uygulanır:

  • İlk önce kaşta doldurulacak alanlar tespit edilerek kaş şekli hasta isteklerine göre tasarlanır.
  • Zayıf yöntemlere canlandırma işlemleri uygulanır.
  • Kıl köklerini canlandıracak özel vitaminlerle hazırlanan serum, kaş diplerine titiz bir şekilde uygulanır.

Belirtilen aşamaların her biri, kaşların sağlıklı bir form elde etmesini sağladığı için önemlidir. Bunun yanı sıra dökülen yerlerde yeni kılların oluşumu desteklenir. İşlem sonunda kaşlar çok daha hacimli ve gür bir görünüm elde eder.

kaş vitamini (1)

Kaş Vitamini Kaç Seansta Biter?

Kaş vitamini uygulamasında seans sayısı, kaş yapısının analiz edilmesi sonrasında belirlenir. Genellikle 1-6 seans arasında uygulama yapılır. Seans aralıkları ise hafta bir şeklinde uygulanır. Belirlenen seansların tamamlanması sonrasında ise yüzün altın oranına göre kaşlar tasarlanarak kaş alım işlemi yapılır. Bu sayede kaşların şekil alması sağlanmış olur.

Kaş Vitamini Kimlere Yapılır?

Kaş vitamini, çeşitli nedenlerden dolayı kaşları dökülen ve cansız kaşlara sahip olan kişilere yapılan bir serum uygulamasıdır. Bu nedenle seyrek kaş yapısına sahip olan kişiler uygulamadan faydalanabilir. Böylelikle hacimli, gür ve sağlıklı kaş yapısı elde edilir. Kaş yapınızla ilgili şikayetlere çözüm mü arıyorsunuz? Uzmanımızla ücretsiz görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.    Menü