AquaPen Kolojen Cilt Bakımı

  1. Ana Sayfa
  2. AquaPen Kolojen Cilt Bakımı

AquaPen uygulaması, cilt yenileme ve temizleme teknikleri kapsamında devrim niteliğine sahip olan özel bir cilt bakımı uygulamasıdır. Uygulama kapsamında, özel olarak geliştirilmiş ve farklı başlıklar içeren cihazlar aracılığıyla cilt yüzeyinde; temizleme, yenileme, bakım, nemlendirme ve yüzey koruması sağlanabilir.

AquaPen uygulamasında kullanılan cihazların farklı amaçları karşılamak adına sahip olduğu başlıklar, tüm cilt bakım taleplerinin aynı anda karşılanabilmesini sağlar. Böylelikle pürüzsüz ve kusurlarından tamamen arındırılmış cilt yüzeyine sahip olunabilir. Aynı zamanda cilt sağlığının korunması ve cildin nem dengesinin sağlanması adına da AquaPen tekniği son derece verimlilik vadeder.

Kurtköy Aquapen

AquaPen Uygulaması Nedir?

AquaPen, tamamen doğal etken maddelerin cildin alt ve üst yüzeyine verilmesiyle gerçekleştirilen cilt bakım uygulamasıdır. Cildin alt ve üst katmanlarına mezoterapi tekniklerinde kullanılan doğal serumlar uygulanır. Böylelikle cildin daha taze, canlı ve dinamik bir görünüm elde etmesi sağlanır. Uygulama cilt bakımının yanı sıra cilt yüzeyinde ortaya çıkabilecek olası sarkma ve kırışmalara karşı da cildi efektif biçimde korur. Tamamen doğal içeriklerle bezenmiş olan AquaPen uygulamasında, Vitamin C ve Hyaluronik Asit gibi cilt yüzeyini besleyen vücutta doğal olarak bulunan etkenler kullanılır.

AquaPen Uygulaması Nasıl Yapılır?

AquPen uygulaması belirtilmiş olduğu gibi uygulama için geliştirilmiş özel başlıklı cihazlar kullanılarak gerçekleştirilir. Vakum etkisi gösteren başlıklar, cilt yüzeyine derinlemesine temizler. Cildin en alt katmanına kadar etkisi bulunan vakum başlıkları, burada bulunan ölü atıkları tamamen içine çeker. Ölü atıkların yanı sıra AquaPen uygulamasında kullanılan cihazlar, zararlı Demodex parazitlerinin de cilt yüzeyinde atılmasını sağlar. Aqua EX3 adı verilen bu cihaz, kişiye özel tek kullanımlık başlıklarla uygulama yüzeyinde derinlemesine temizlik sağlar. Cihazın farklı nitelikli başlıkların uygulama süresi boyunca cilt yüzeyinde gezdirilir. Herhangi bir acı, ağrı ya da sızı içermeyen uygulama kısa süre içerisinde tamamlanır.

 

AquaPen Uygulamasının Genel Özellikleri

Büyük oranda bir çeşit cilt temizleme ve bakım uygulaması gibi görünen AquaPen tekniği, temel olarak cildin talep ettiği nitelikleri karşılama etkisine de sahiptir. Oldukça hızlı ve pratik şekilde tamamlanabilen uygulama sonucunda cilt yüzeyinde herhangi bir tahriş ya da benzeri deformasyon oluşmaz.

Cildin sağlıklı biçimde varlığını muhafaza etmesi için gerekli olan vitamin, mineral ve asitler cildin alt bölümüne verilir. Ayrıca AquPen uygulamasının bir diğer önemli özelliği de mevsim koşullarına bakılmaksızın her cilt tipine uygulanabiliyor olmasıdır. Aynı zamanda uygulama, el değmeden cilt yüzeyinde ortaya çıkan istenmeyen ve olumsuz oluşumların da yok edilmesini sağlamaktadır.

AquaPen Uygulaması Kaç Seanstır?

AquaPen uygulamasının haftada bir kez olmak şartıyla 4 ile 6 seans aralığında gerçekleştirilmesi önerilir. Uygulamanın seans sayıları cilt hasarına, nem ve vitamin talebine göre farklılık gösterebilir. Seans sayısı konusunda bir diğer belirleyici de kişisel talep ve isteklerdir.

AquaPen Uygulaması Ne Zaman Etkisini Gösterir?

AquaPen uygulaması, aynı anda cilt yüzeyinde sağladığı tüm avantajlara ek olarak sonuçların elde edilmesi açısında da oldukça verimlilik içerir. Uygulamanın ilk seansından itibaren cilt yüzeyinde temizlenme hissinin elde edilmesi mümkündür. Aynı zamanda ilk seans itibariyle cildin daha canlı ve parlak bir yapıya sahip olduğu da gözlemlenebilir.

AquaPen Fiyatları

Cilt yüzeyinde temizlenme sağlayan ve bu nedenle özellikle son dönemlerde pek çok kişi tarafından tercih edilen AquaPen fiyatları konusunda değişiklik gösterebilmektedir. Uygulamanın kaç seansta tamamlanacağı, kullanılacak malzemeler ve uygulamayı gerçekleştiren uzman; fiyatlandırma noktasında farklılıklar meydana gelmesine neden olmaktadır.    Menü