Kirpik lifting, kirpiklerin kısa sürede hacimli, dolgun ve kıvrımlı bir yapıya ulaşmasını sağlayan estetik uygulamadır. Çeşitli kimyasallar ile kirpiklerin formunda değişiklik sağlanır. Bu durum, hacimsiz kirpiklerin daha dolgun görünmesini olanaklı hale getirmektedir. Kusursuz makyaj ve etkileyici bakışlar için tercih ilen kirpik lifting uygulaması; kirpiklerin mineral ve keratin desteğiyle bakımlı olmasını sağlar.

Kirpik Lifting Nedir?

Estetik uygulamalardan biri olan kirpik lifting, kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Belirli işlemler sonrasında kirpiklerin kıvrımlı, uzun ve dolgun görüntüye ulaşmasını sağlayan uygulama, kusursuz makyajların yapılmasını mümkün kılar. Uygulama, doğal kirpiklerin köklerine gerçekleştirilir. Alanında uzman kişiler tarafından yapılan işlem, uzun süre kullanılabilen kıvrımlı kirpiklere ulaşılmasını olanaklı hale getirir.

Kirpik Lifting Kimlere Yapılmaz?

Belirli adımlar dahilinde gerçekleştirilen uygulama, herkese tavsiye edilmez. Kirpik lifting uygulamasının önerilmediği durumlar, genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Adet döneminde bulunan kadınlar
  • Alerjik durumu olan kişiler
  • Gözlerinde aşırı hassasiyet bulunan kişiler
  • Gebeler (4. aya kadar)

Uygulamanın kullanılmaması gereken durumlar yukarıdaki gibidir. Gebelerde 4. aydan itibaren hekim tavsiyesi ile uygulama sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Kimyasal maddelere karşı hassasiyetleri olan kişilerin, işlemi tercih etmemesi önerilir. Aksi halde, uygulama sonrasında çeşitli komplikasyonlar görülebilir.

kirpik lifting

Kirpik Lifting Ne Kadar Kalıcı?

Kirpik lifting, doğru şekilde uygulandığı takdirde uzun süre kıvrımlı ve hacimli kirpikler kullanılabilir. Kişilerin kirpik yapısı, uygulamanın dayanıklılığını belirleyen faktörlerden bir tanesidir. Uygulama, 45-50 dakika sürmekte ve işlemler sonrasında hacimli ve dolgun kirpiklere erişilebilmektedir. Kirpik liftingin kalıcılığı, 1,5-2 ay kadardır. Bu süre içerisinde, kadınlar arzu ettikleri kirpikleri rahatlıkla kullanabilir.

Kirpik Lifting Fiyat

İnce, kısa, seyrek kirpiklerde gerçekleştirilen uygulama, kısa sürede hacimli ve kıvrımlı kirpiklere ulaşılmasını olanaklı hale getirir. Çeşitli işlem basamaklarından oluşan kirpik lifting; kişinin kirpik yapısı, kullanılan malzeme, işlem süresi vb. pek çok parametre, fiyatlandırma noktasında değişiklikler meydana gelmesine neden olur. İşlem öncesinde yapılan planlama sonrasında fiyatlandırma noktasında kesin bilgilere ulaşılabilir. Kişiler, uygulama sonrasında arzu ettikleri gibi uzun, dolgun, hacimli kirpiklere ulaşabilmekte ve aylarca bu kirpikleri kullanabilmektedir.

Kirpik Lifting Fiyatları

İnce, kısa, seyrek kirpiklerde gerçekleştirilen uygulama, kısa sürede hacimli ve kıvrımlı kirpiklere ulaşılmasını olanaklı hale getirir. Çeşitli işlem basamaklarından oluşan kirpik lifting; kişinin kirpik yapısı, kullanılan malzeme, işlem süresi vb. pek çok parametre, fiyatlandırma noktasında değişiklikler meydana gelmesine neden olur. İşlem öncesinde yapılan planlama sonrasında fiyatlandırma noktasında kesin bilgilere ulaşılabilir. Kişiler, uygulama sonrasında arzu ettikleri gibi uzun, dolgun, hacimli kirpiklere ulaşabilmekte ve aylarca bu kirpikleri kullanabilmektedir.    Menü