G5 Selülit Masajı

  1. Ana Sayfa
  2. G5 Selülit Masajı

G5 Selülit Masajı, profesyonel olarak uygulanan yağ yakıcı masaj tekniğidir. Uygulama ismini G5 olarak anılan ve uygulama kapsamında kullanılan cihazlardan almaktadır. Söz konusu cihaz vibrasyon yöntemiyle çalışır ve uygulandığı bölgede derinlemesine titreme etkisi sağlar. Titreme etkisi, cildin alt tabakasında yer alan dokuların hareket etmesini destekler. Hareket eden doku, bölgede bulunan yağların yakılmasını sağlar.

Vücut estetiği çözümleri arasında tamamen ameliyatsız bir yaklaşım olan G5 Selülit Masajı, aynı zamanda spazm ya da bölgesel ağrıların giderilmesi konusunda da aktif bir işleve sahiptir. Uygulamanın bir diğer etkisi de estetik bir vücut görünümünün elde edilmesi üzerinedir. Uygulama sonrasında vücut sıkı ve dinamik bir yapıya sahip olarak simetrik görünüm elde eder. Tüm bu etkilerinin yanı sıra G5 Selülit Masajı, bölgesel incelme taleplerine de son derece verimli şekilde cevap vermektedir.

G5 Selülit Masajı Nedir?

G5 Selülit Masajı, titreşim etkisi gösteren G5 adlı cihaz kullanılarak bölgesel incelmenin hedeflendiği bir çeşit masaj tedavi yöntemidir. Uygulamanın bir diğer önemli hedefi de uygulama yüzeyinde kan dolaşımının hızlandırılması ve kaslarda gözlemlenen gerginliğin yumuşatılmasıdır. Uygulama sonucunda yakılan katı formlu yağlar, sıvı forma dönüşür ve vücuttan idrar yoluyla atılır. Selülit Masajı vücutta oluşan selülitlerden kurtulmanın en kolay ve hızlı yoludur.

G5 Selülit Masajı Ne İşe Yarar?

G5 Selülit Masajı, temel olarak bölgesel zayıflama işlevine sahiptir. Bu işlevin yanı sıra uygulama, kaslarda gözlemlenen çeşitli sorunların kontrol altına alınması amacıyla kas gerginliği de sağlar. Vücudun farklı bölgelerinde gözlemlenen ağrı veya spazm gibi olumsuzlukların kontrol altına alınması yine uygulamanın sahip olduğu temel işlevler arasındadır. Aynı zamanda G5 Selülit Masajı, vücudun farklı bölgelerinde ortaya çıkan çeşitli sorunlar için de kesin çözüm önerileri vadeder.

G5 Selülit MG5 Selülit Masajı Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

G5 Selülit Masajı, vücutta yağ oluşumundan kaynaklanan estetik bozuklukların meydana geldiği hemen her alana uygulanabilmektedir. Basen, kalça, kol, bacak ve üst bacak gibi selülitin en yaygın şekilde gözlemlendiği vücut bölgelerine G5 Selülit Masajı kolaylıkla uygulanabilir.

G5 Selülit Masajı Nasıl Uygulanır?

G5 Selülit Masajı son derece basit ve hızlı gerçekleşen birkaç adımlık uygulama sürecini kapsar. Cihaz kullanılarak, kişisel taleplere ve cilt tipine uygun şekilde analiz edilen özgün çözümler cilt yüzeyinde gerçekleştirilmektedir. G5 cihazının verdiği sistematik titreşimler uygulama yüzeyinde bulunan yağların harekete geçmesini sağlar. Harekete geçen yağ tabakları, titreşim etkisiyle katı formdan sıvıya dönüşür. Aynı zamanda G5 Selülit Masajı uygulama sürecine selülit giderici krem ve serumlar da eşlik etmektedir.

G5 Selülit Masajı Kaç Seanstır?

G5 Selülit Masajı uygulamasında seans sayısı kişisel talepler ve kişinin cilt tipine göre farklılık gösterebilmektedir. Son derece basit ve hızlı şekilde gerçekleşen seanslar yaklaşık olarak 20 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Uygulamanın kaç seans sürmesi gerektiği konusunda temel karar, incelemeleri gerçekleştiren uzman tarafından verilmelidir.    Menü