Bölgesel İncelme

lenf drenaj Kurtköy Güzellik Merkezi

Lenf Drenaj

Lenf drenaj, bölgesel incelme ve sıkılaşma sağlamaktadır. Birçok avantaja sahip olan uygulama, selülit tedavisinde de etkili çözümlerden biridir. Farklı adımlar…
Detaylı Bilgi

G5 Selülit Masajı

G5 Selülit Masajı, profesyonel olarak uygulanan yağ yakıcı masaj tekniğidir. Uygulama ismini G5 olarak anılan ve uygulama kapsamında kullanılan cihazlardan…
Detaylı Bilgi
Pasif-jimnastik Kurtköy Güzellik Merkezi

Pasif Jimnastik

Pasif Jimnastik, insan vücudunda hareketin gerçekleşmesinde aktif rol oynayan kaslar yerine, doğrudan daha az kullanılan kasların çalışmasına yönelik gerçekleştirilen bölgesel…
Detaylı Bilgi
Bölgesel incelme Kurtköy Güzellik Merkezi

Bölgesel İncelme Slim Bomb

Ücretsiz Bölgesel İncelme / Bölgesel Zayıflama Seansı ile 3-5 CM İncelin! Bu fırsatın tekrarı yok! Sınırlı sayıda kişi sınırı vardır.…
Detaylı Bilgi

Bölgesel İncelme için günümüzde birçok insan çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Bazı bölgelerinden rahatsız olan kişiler bölgesel incelme nedir ve bölgesel incelme yöntemleri nedir gibi soruları sormaktadır. Bu bölgelerde dirençli yağ tabakalarının bulunması, kötü bir görünüme sebebiyet verebilir. Kişiler, bundan rahatsız olabilirler. Genetik ve çevresel olan faktörlerden dolayı yaşanan bu hormonsal bozukluklar, kilo almanın başlıca nedenlerinden birisidir. Özellikle yanlış beslenilme şekli ve bilinçsiz olarak kullanılan ilaçlar, vücudun orantısız olarak durmasına ve yağ birikintisine sebebiyet vermektedir.

Günümüzde son derece geliştirilmiş olan teknolojik cihazlar ile bölgesel incelme mümkün bir hale gelmiştir. Bu cihazların sağlamış olduğu imkanlar ile kilonun ve yağ tabakasının yoğunluk gösterdiği bölgelerde zayıflama işlemi için bazı teknikler kullanılmaktadır. Bu cihazlardan birisi de Slim Bomb’dur. Slim bomb, hiçbir şekilde acı ve ağrı hissetmeden bölgesel olarak zayıflamanızı sağlar.

Bölgesel İncelme Nedir?

Bölgesel incelme nedir sorusu birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Düzgün ve orantılı bir vücuda sahip olmak isteyen kişiler bölgesel incelme cihazları ile istenilen görünüme kavuşabilmektedirler. Bölgesel incelme cihazları, vücudun bazı bölgelerinde oluşmuş olan yağ birikimlerini ortadan kaldırabilmek için kullanılmaktadır. Cihaz ile yapılan uygulamalar sonucunda, bacak, bel, kol, karın ve basen gibi birçok bölgelerde fazla yağlar giderilir. Bu cihazlar sayesinde bölgesel incelme ile önemli başarılar kat edilmiştir.

Birçok kişi rahatsızlık duyduğu bölgelerdeki yağlarını yok edebilmek amacıyla düzenli olarak egzersiz ve spor yapar. Bu programlara her ne kadar sıkı sıkı bağlı kalınsa da bazen istenilen sonuçların elde edilmesi zor olabilir. Bu yüzden daha kalıcı ve pratik tekniklerin kullanımı yapılmalıdır.

Bölgesel İncelme Yöntemleri

Bölgesel İncelme Yöntemleri arasında sıkça kullanılan Slim Bomb, bölgelerde depolanan yağların 1. Seanstan itibaren giderilmesini ve selülitlerin ciddi oranlarda azalmasını sağlamaktadır. İlk seanstan itibaren vücuda bağlı olarak, en az 3-5 cm garantili incelme sağlamaktadır. Slim Bomb, oldukça başarılı bir işlemdir. Ameliyat gerektirmediği için son dönemlerde yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Bu işlem, sırt, bel, basen, kol, bacak, boyun ve göğüs kısımlarına uygulanabilmektedir. Uygulama esnasında veya sonrasında herhangi bir şekilde olumsuz etki hissedilmemektedir. Slim Bomb cihazına bazı kişiler girememektedir. Bu kişiler arasında, gebeler, kardiovasküler soruna sahip olanlar, diyabet, epilepsi ve regl halleri bulunan kişilerdir. Ayrıca, bu cihaza 16 yaşından küçükler giremez. Bunların dışında kalan kişiler girebilmektedir. Genelde 8 seanslık uygulamalar halinde, her seans 30 dakika olmak üzere 5 günde bir uygulama yapılmaktadır.

Lokal yağ hücreleri, ergenlik döneminde mevcut miktarına ulaşır ve bunların sayısı hayat boyunca değişmez. Bunlar, hacim olarak 4000 katına kadar çıkan dev yumrular oluşturabilmektedir. Bu yüzden, bu yağların vücuttan atılabilmesi son derece önemlidir.

Slim Bomb Nasıl Uygulanır?

Slim Bomb yönteminde dalgaların 3 ila 5 cm aşağıya inebilmesi için, deri üzerine bir jel sürülür. Böylece, ultrasonik ses dalgaları sayesinde o kısımda yer alan yağ çeperi parçalanır. Parçalanma sonrası, idrar ve dışkı yoluyla vücuttan atılır. Seans öncesinde aç olmak, daha iyi bir netice almayı kolay hale getirir. Seans sonrasında ise az yağlı besin tüketimi daha iyi olacaktır.

Bölgesel İncelme Basen

Fazla kiloların yer aldığı basen bölgesinde, Slim Bomb ile fazla kilolardan kurtulmak mümkündür. Kişinin bu bölgesinde bulunan yağ tabakası belirlenir ve yağ tabakasına uygun bir şekilde uygulanır. Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalara göre, ses dalgaları ile yok edilmesi en iyi seçimdir. Slim Bomb, bu bölgede ses ile yağları yok etmenizi sağlar.

.

 

 

Menü