Bölgesel İncelme Slim Bomb

  1. Ana Sayfa
  2. Bölgesel İncelme Slim Bomb

Ücretsiz Bölgesel İncelme / Bölgesel Zayıflama Seansı ile 3-5 CM İncelin!
Bu fırsatın tekrarı yok! Sınırlı sayıda kişi sınırı vardır. BU UYGULAMAMIZ TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.
Mevcut Kontenjan Durumu: VAR (Randevu Alınabilir)

Bilgi almak ve randevu oluşturmak için sağ altta bulunan “Canlı Destek” butonuna tıklayarak Müşteri Temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Bölgesel İncelme Slim Bomb uygulaması, vücudun farklı bölgelerinde çeşitli sebeplerle ortaya çıkan yağların tamamen ortadan kaldırılmasını sağlar. Kısa süre içerisinde kesin çözümler vadeden uygulama, yağ hücrelerinin parçalanması yöntemi kullanılarak gerçekleştirilir. Parçalanan yağ hücreleri katı formdan sıvı forma geçer ve vücuttun kolaylıkla atılabilir. Özellikle diyet, egzersiz ya da spor gibi uygulamalardan istediği verimi alamayanlar için Slim Bomb uygulaması, kalıcı ve kesin çözümler sunmaktadır.

Slim Bomb Uygulaması Nedir, Nasıl Uygulanır?

Bölgesel İncelme Slim Bomb uygulaması, ilk seans itibariyle gözle görülür bölgesel inceleme sağlayan kalıcı estetik tekniğidir. Özellikle vücudun farklı bölgelerinde oluşabilen selülitlerin büyük oranda ortadan kaldırılmasını sağlayan uygulama, kısa süre içerisinde fit bir vücuda sahip olunmasını sağlar.

Uygulamaya başlanan ilk seans itibariyle vücutta 3 ile 5 cm aralığında incelme gözlemlenir. Özel tekniklerin kullandığı Bölgesel İnceleme Slim Bomb uygulamasına, son teknolojik cihazlar refakat eder.

Bölgesel İncelme Slim Bomb tekniğini başlangıç aşamasında uygulama bölgesine özel jeller sürülür. Uygulamada kullanılan cihaz aracılığıyla, yağlanmanın gözlemlendiği bölgenin yaklaşık olarak 3-4 cm altına ses dalgaları gönderilir.

Yağlanmanın yoğun olduğu derinin alt bölgesine gönderilen ultrasonik ses dalgaları bu bölgede bulunan yağ çeperlerini sıvı forma dönüştürür. Sıvı formda bulunan yağlar uygulamanın tamamlanmasıyla birlikte vücuttan dışkı ve idrar yoluyla atılır.

Slim Bomb Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Ulstrasonik ses dalgaları, vücudun farklı lokasyonlarında uygulama gerçekleştirilebilmesine izin vermektedir. Bu kapsamda Bölgesel İncelme Slim Bomb uygulaması;

  • Boyun
  • Göğüs
  • Sırt
  • Bel
  • Basen ve Bacaklar
  • Kol gibi lokasyonlara kolaylıkla uygulanabilir.

Her bir vücut lokasyonu için özel yazılımlara sahip olan cihazlar, özel ve bölgesel programlar sunar. Vücut bölgesine özel olarak sunulan bu programlar kullanılarak uygulama gerçekleştirilir.

Slim Bomb Uygulaması Sonrasında Yaşam

Uygulamanın temel işlevi belirtildiği üzere katı formdaki yağ hücrelerinin sıvı forma dönüştürülmesidir. İdrar yoluyla atılması hedeflenen yağ hücrelerinin kolaylıkla atılabilmesi için Bölgesel İncelme Slim Bomb uygulaması sonrasında bol su tüketimi önerilir. Bu durumun dışında uygulama sürecinde ya da sonrasında herhangi bir olumsuzluğun gözlemlenmesi olası değildir.

Bölgesel İncelme Slim Bomb Uygulamasının Zararları Var mıdır?

Bölgesel İncelme Slim Bomb uygulaması, belirtilmiş olduğu üzere ulstrasonik ses dalgaları kullanılarak gerçekleştirilir. Bu ses dalgaları insanın gündelik yaşam içerisinde çeşitli cihazlardan aldığı radyasyonlardan çok daha düşük bir etkiye sahiptir. Dolayısıyla uygulamanın, gündelik yaşam içerisinde kullanılan frekans dalgaları esasıyla çalışan cihazlardan çok daha az zararı olduğu belirtilmelidir.

Slim Bomb Kalıcılık Vadeder mi?

Günümüzde yaygın olarak tercih edilen bölgesel zayıflama tekniklerinin en temel sorunu kalıcılık vadetmiyor olmasıdır. Bu duruma karşın Bölgesel İncelme Slim Bomb uygulaması sahip olduğu özel teknikle ergenlik döneminde vücutta oluşmaya başlayan yağ hücrelerinin, venöz dolaşım üzerinden üriner sisteme aktarılmasını sağlar. İdrar yoluyla atılan yağ hücreleri, aynı bölgede tekrarlanan bir oluşuma sebebiyet vermez. Dolayısıyla uygulama, kalıcılık içerir.

Slim Bomb Uygulamasından Kimler Yararlanamaz?

Bölgesel İncelme Slim Bomb Uygulaması, hemen herkesin kolaylıkla faydalanabileceği bir bölgesel zayıflama tekniğidir. Buna karşın; epilepsi ve diyabet hastalarının, cerrahi müdahale sonrasında dinlenme sürecinde olanların, hamilelerin, hamilelik sonrası sürecini yaşayanların, kardiyovosküler sorunları olanların ve regl döneminde bulunan kadınların uygulamaya maruz kalması önerilmez. Bu özel durumların dışında 16 yaş üzerinde olan her birey Slim Bomb uygulamasından yararlanabilir.

Bölgesel İncelme Slim Bomb Kaç Seans Sürer?

Bölgesel İncelme Slim Bomb uygulaması toplamda 8 seanstan oluşan bir paket halinde uygulanır. Her bir seans, yaklaşık olarak 30 dakika sürer ve 5 günlük aralarla uygulanır.

Bölgesel İncelme Slim Bomb Fiyatları

Bölgesel olarak incelmeyi mümkün kılan uygulama, sağlıklı bir şekilde zayıflamayı mümkün kılmaktadır. Uygulama fiyatlarında farklılıklar meydana gelmekte olup bu durum, uygulama öncesinde planlama yapılmasını zorunlu kılmaktadır. Bölgesel İncelme Slim Bomb fiyatları konusunda derinlemesine bilgi sahibi olmak isteyenlerin, planlamalarını uzman kişilerle gerçekleştirmesi gerekir.    Menü