DS V-LINE Collagen İp Protokolü

  1. Ana Sayfa
  2. DS V-LINE Collagen İp Protokolü

DS V-LINE Collagen İp Protokolü, yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkabilecek cilt sağlığı sorunlarına karşı alınmış en güncel önlemlerdendir. Cilt bariyerinin güçlenerek kolajen seviyesini artıran uygulama, cildin daha sıkı ve genç bir görünüm elde etmesini sağlar. Uygulamada kullanılan hidrolize kolajenler ve kök hücre, uygulama sonuçlarının uzun süre hissedilebilmesine imkan tanır.

DS V-LINE Collagen İp Protokolü

DS V-LINE Collagen İp Protokolü Nedir?

DS V-LINE Collagen İp Protokolü, cildin yaşlanma sürecini azaltmayı hedefleyen bir bakım uygulamasıdır. Cilt yaşlanmasını yavaşlatan uygulama, cilt yüzeyindeki kırışıklıkların giderilmesini sağlayarak, cilde elastikiyet kazandırır. Uygulamanın bir diğer hedefi de ciltte ortaya çıkan ince çizgilerin yok edilmesidir.

DS V-LINE Collagen İp Protokolü Nasıl Uygulanır?

Uygulama öncesinde kişinin cilt analizi yapılır. Cilt analizi sürecinde ihtiyaç duyulan onarımlar belirlenir. Yaklaşık olarak 30-45 dakika süren uygulama süreci, 3 ile 6 seans içerir. Uygulamanın kaç seans ve ne kadar süre yapılacağı, başlangıçta yapılan analiz sonuçlarına göre belirlenir ve tamamen kişinin cildine özel çözümler üretilir.

DS V-LINE Collagen İp Protokolü

DS V-LINE Collagen İp Protokolü Faydaları Nelerdir?

DS V-LINE Collagen İp Protokolü uygulamasının kullanım alanı son derece geniştir. Dolayısıyla uygulama, cildin farklı bölgelerinde birçok fayda vadetmektedir. Uygulamanın sağladığı faydalar ve avantajlar şu şekildedir:

  • Alındaki kırışıklıklar,
  • Göz altı ve çevre bölgesinde ortaya çıkan kırışıklar,
  • Boyun, dekolte ve el bölgesindeki kırışıklar,
  • Cildin farklı bölgelerinde ortaya çıkan derin kırışıklar,

Tamamen giderilebilir. Ayrıca uygulama, Nazolabial Çizgisi olarak bilinen burun ve dudak arasındaki çizginin estetik bir görünüm elde etmesinde de kullanılmaktadır. Ücretsiz cilt analizi ve daha detaylı bili için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

     Menü